Екологічні норми Євро5 будуть діяти до 2020 року

Дата публикации: 28/12/2017
Регион: 
В мире

На пленарному засіданні 8 червня 2017 року народні депутати підтримали законопроект №5624 «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» щодо посилення адаптаційної спроможності та поетапного запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів.

За проект проголосувало 243 депутатів, проти – 1. Закон проголосовано в цілому.

В законопроекті говориться, що перша реєстрація транспортних засобів (нових або вживаних) в Україні можлива, якщо автомобіль відповідає екологічнім нормам не нижче рівня ЄВРО-6 з 1 січня 2020 року, за винятком транспортних засобів, вироблених в Україні або ввезених на митну територію України до 31 грудня 2019 року включно.

Раніше норми ЄВРО 6 мали вводитись з 1 січня 2018 року. До цього моменту будуть діяти норма ЄВРО 5.

Таким чином, українські громадяни можуть ввозити автомобілі з 2010 року випуску та платити за них знижені ставки акцизу ще протягом 2018 року. Якщо б закон не був прийнятий, ввозити можна було б лише автомобілі з нормами ЄВРО 6, тобто виготовлені не раніше 2015 року випуску. Окрім того, не всі виробники з Азії та Європи виробляють автомобілі з нормами ЄВРО 6.Контактная информация

Форма обратной связи

Автопортал Крыма

Автобазар Симферополь Автобазар Севастополь
Авторынок Симферополь Автобазар Крым

Наши услуги

Публикация статей
Размещение рекламы

Создание сайтов Симферополь